Kipi põletiga Pelle katla kütteautomaatikast

Pelle katel ühendub Kipi põletiga, millega tuleb kaasa kütteautomaatika. Viimane suudab ruumi temperatuuri hoida kas toa- või välisanduri järgi vastavalt küttegraafikule. Kütteautomaatika seadistatakse Pelle katla paigaldamisel ja juhtseadme menüü on eestikeelne. Juhtseadme ekraanil kuvatakse kõiki vajalikke näite. Lisaks sellele annab kütteautomaatika märku, kui kütuse tase punkris on madal.

Kütteautomaatikat ja põletit on võimalik juhtida ka interneti kaudu. Selline võimalus kuulub lisavarustuse hulka. Sellisel juhul lisatakse juhtseadmele netimoodul, mille juurde kuulub pilveteenus. Juhteseadmest saadava ainulaadse koodi abil saab end registreerida econet24.com lehel. Põletit on võimalik juhtida ka iPhone või Androidi rakendusega – et telefonis kasutamine oleks veelgi lihtsam.

Rakenduses saad jälgida katla küttevõimsust, sealhulgas näiteks keskmist pelletikulu ja anda erinevaid korraldusi ja muuta seadeid. Selliselt saab kergelt silma peal hoida oma küttekuludel. Näiteks saad kodust eemal viibides küttevõimsust kas suurendada, vähendada või hoopis peatada. Kui ärkad hommikul kell 7:00, siis saad katla seadistada nii, et võimsamalt kütma ja toatemperatuuri tõstma hakkab ta alates kell 6:00. Selliselt toimides ärkad soojas kodus aga magad jahedamas.

Galerii Econet24.com veebirakendusest: